Cola Cao

nasze marki

logo Cola Cao

Stworzone zostało ponad 70 lat temu w Hiszpanii i cały czas ma liczne grono zadowolonych klientów. Cola Cao to marka czekoladowego napoju, oferowanego w formie suchej, z przeznaczeniem do rozpuszczenia w wodzie lub mleku. Produkty marki Cola Cao obecne są w ponad 50 krajach Świata i na wszystkich kontynentach.

Cola Cao Complet
Cola Cao energy
cola cao NOIR

Cola Cao jest liderem na rynku hiszpańskim ( ok. 50% rynku ) i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Jest obecna na stałe w co trzecim domu w Hiszpanii.
I tak jak 70 lat temu produkt ten był dedykowany przede wszystkim dzieciom, tak obecnie Cola Cao (w różnych swoich wersjach) skierowane jest do wszystkich grup wiekowych.
Cola Cao to napój, którym możemy się delektować zarówno rano jak i wieczorem, a także podczas przerwy w pracy.
Italmex posiada w swojej ofercie następujące produkty marki Cola Cao:

  • Cola Cao Energy – rozpuszczalny napój kakaowy 400g
  • Cola Cao Complet – rozpuszczalny napój kakaowy 360g
  • Cola Cao Noir – rozpuszczalny napój kakaowy 300g
  • Cola Cao „0%” – rozpuszczalny napój kakaowy 300g

Cola Cao Energy to najbardziej znana wersja Cola Cao. Ten napój czekoladowy jest liderem w Hiszpanii (prawie 50% udziału w rynku). Cola Cao® Energy zachowując wszystkie swoje wartości odżywcze doskonale rozpuszcza się zarówno w ciepłym jak i zimnym mleku.

Cola Cao Complet to koncept dedykowany przede wszystkim dzieciom i ich potrzebom żywieniowym. Cola Cao Complet zawiera 7 witamin i minerałów niezbędnych do wzrostu dziecka. W składzie tego czekoladowego napoju znajdziemy również różne zboża (pszenicę, owies, jęczmień, żyto i ryż) i odwodnioną pomarańczę.. Na etapie wzrostu dziecka wapń, fosfor i witamina D są niezbędne do prawidłowego rozwoju kości, a każda szklanka Cola Cao®Complet stanowi 30% zalecanej dziennej ich ilości.

Cola Cao Noir to najnowsza propozycja hiszpańskiego producenta.To napój czekoladowy o wysokiej zawartości kakao ( 50% ziaren kakaowca ). Do przygotowania tego produktu użyto czterech odmian kakao – kakao natural, rojo, intenso i negro, co wpłynęło na wyśmienity i zrównoważony smak. Do czekoladowego pudru nie dodano cukru, dzięki czemu produkt może pochwalić się niską kalorycznością ( 66 kcal / 100 ml napoju na bazie odtłuszczonego mleka ).

Cola Cao „0” – podążając za potrzebami rynku producent tego kultowego napoju postanowił sprostać wymaganiom klientów i stworzył czekoladowy napój bez dodatku cukru i o obniżonej zawartości tłuszczu ( tylko 0,4% tłuszczu, czyli prawie zero ), zachowując jednocześnie walory smakowe klasycznego napoju. To doskonała wiadomość zarówno dla diabetyków jak i dla wszystkich tych, którzy w szczególny sposób dbają o zachowanie równowagi kalorycznej w swojej diecie.

Cola Cao to napój:

  • dla dzieci i tych, którzy byli dziećmi wiele lat temu
  • dla całej rodziny
  • o każdej porze dnia

Zapraszamy do zakupów!