JANNIS

nasze marki

JANNIS to produkty greckiej firmy GIANNIS SA, które występują w marce od 1965 roku! Firma powstała w Salonikach i była jedną z pierwszych w Grecji, produkującą batony sezamowe według tradycyjnych rzemieślniczych metod na skalę przemysłową.

Batony wyprodukowane z ziaren sezamu i miodu to jeden z głównych, greckich słodkich przysmaków, których tradycja sięga VIII wieku p.n.e. , o czym są wzmianki w tekstach Homera. Z wciąż rosnącymi i zmieniającymi się potrzebami rynku firma rozszerzyła gamę swoich produktów o batony orzechowe i nugatowe. 

Baton sezamowy 30g

Baton sezamowy z ciemną czekoladą 30g

Baton sezamowo-miodowy z karobem, imbirem, pomarańczą i migdałem, 40g

Baton migdałowy 40g

Baton z migdałami, orzechami ziemnymi
i laskowymi 40g

Baton z orzeszkami ziemnymi 40g
Baton orzechowy z ciemną czekoladą i wiśnią 60g (3x30g)
Baton sezamowy bez dodatku cukru 40 g

Baton orzechowy z miodem, ciemną czekoladą i wiśnią 30 g

Baton proteinowy z prażonymi orzechami bez dodatku cukru 28 g

Baton proteinowy z prażonymi orzechami, truskawkami i malinami bez dodatku cukru 28 g

Batony sezamowe stanowią cenne źródło białka i błonnika. Ziarno sezamowe to prawdziwa dawka zdrowia zawierająca białko pochodzenia roślinnego i aminokwasy. Batony Jannis są bez glutenu, bez laktozy i bez konserwantów. To zdecydowanie odpowiednia przekąska dla wegetarian ( nie są wegańskie) o niskiej zawartości soli.

Batony orzechowe to doskonałe źródło białka. Nie zawierają glutenu, laktozy i konserwantów. Są odpowiednie  nie tylko dla wegetarian ale i dla wegan. Zawarte w nich orzechy są źródłem magnezu, wapnia, witamin z grupy B i antyoksydantów. To nie tylko smaczna przekąska ale także dawka zdrowej energii.

Mając ponad pół wieku dynamicznej obecności na rynku, firma Jannis jest liderem wśród greckich tradycyjnych firm cukierniczych. Batony Jannis przygotowane tylko z naturalnych składników to doskonała przekąska, która może być oferowana zarówno przez niewielkie sklepy detaliczne jak i supermarkety, mini markety, delikatesy, kioski, hotele, kawiarnie, automaty czy na dworcach, lotniskach lub w szkolnych sklepikach.