D'amico

nasze marki

Firma D’Amico została założona w 1968 roku przez braci Francesco i Mario D’Amico. Obecnie jest jedną z wiodących firm we Włoszech specjalizujących się w produkcji żywności konserwowanej.

Pierwszym produktem D’Amico były „Anchois z Wybrzeża Amalfitańskiego”, ale od początku lat 70-tych marka była również obecna na rynku warzyw, grzybów i oliwek, rozwijając z czasem szeroki asortyment.

Obecnie D’Amico skupia swoją działalność wokół rynków Sottoli (przetworów warzywnych w oleju), Sottaceti (przetworów warzywnych w occie), oliwek, przypraw do ryżu, gotowych sosów, pesto i kremów, roślin strączkowych i zbóż, dostępnych w liniach konwencjonalnych i organicznych.

D’Amico wyróżnia się wysokimi standardami jakości w procesach i usługach dzięki produkcji prowadzonej w nowoczesnych zakładach Pontecagnano Faiano i Rovereto, starannej selekcji surowców, nieustannym poszukiwaniom nowych produktów i innowacyjnym metodom przetwarzania oraz zaawansowanym technologicznie systemom produkcyjnym.

Produkty D’Amico eksportowane są do Europy, Kanady, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Meksyku, Australii i Chin. bD’Amico to synonim włoskiej gwarancji, na całym świecie.

Cebulki Borettane w occie
balsamicznym z Modeny 310g D'Amico

Filety z achois w oleju słonecznikowym 80g D'Amico

Kapary w occie winnym 100g D'Amico

Kapary w soli 75g D'Amico

Karczochy alla Rustica w oleju
słonecznikowym 280g D'Amico

Pomidory suszone na słońcu w oleju
słonecznikowym 280g D'Amico

Papryczki chili nadziewane
tuńczykiem 190g D'Amico

Sos truflowy 130g D'Amico

Sos z grillowanej papryki 130g D'Amico

Więcej szczegółów na temat produktów Coppola na www.idelikatesy24.pl.