Menu

So well

nasze marki

W ramach marki SoWell, która od 2018 roku firmuje Peanut Butter – krem orzechowy, powstał nowy projekt – SoWell – linia olejów zimnotłoczonych i nierafinowanych w butelkach 250 ml. 

PEANUT BUTTER SoWell zawiera wiele cennych składników, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie naszego organizmu. Jest ono bogatym źródłem białka roślinnego (22,2%). Jak powszechnie wiadomo, białko jest ważnym budulcem masy mięśniowej, dlatego jest głównym składnikiem diety osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Olej z nasion lnu

Olej z nasion konopi

Olej z pestek dyni

Olej z ziaren sezamu

Olej z orzechów włoskich

sowell-crunch-2020

Krem orzechowy kremowy

sowell-cream-2020

Krem orzechowy z kawałkami orzechów

słoik SoWell BIO

Krem BIO z kawałkami orzechów

słoik SoWell BIO

Krem orzechowy BIO kremowy

SoWell syrop klon BIO na www

Syrop klonowy Bio

bialko-sezam-render.@3x

Białko roślinne 100% z sezamu

bialko-len-render.@3x

Białko roślinne 100% z lnu

bialko-dynia-render.@3x

Białko roślinne 100% z dyni

bialko-konopia-render.@3x

Białko roślinne 100% z konopi

Linia olejów

Linia olejów nierafinowanych, zimnotłoczonych marki SoWell to nowość w ofercie Italmex. Powstała ona w ramach kontynuacji projektu, który miał swoją inaugurację w 2018 roku. Pierwszym produktem tej marki był Peanut Butter krem orzechowy SoWell 400g. Obecnie do linii olejów SoWell 250ml należą: olej z dyni, olej konopny, sezamowy i lniany. Wszystkie oleje SoWell otrzymywane są z nasion i ziaren, wolnych od środków chemicznych. Olej z dyni, konopi i sezamu otrzymywany jest z surowych ziaren, natomiast olej z dyni pozyskuje się z prażonych pestek dyni, co daje temu olejowi wspaniały aromat i ładny, zielony kolor. Można dodawać je do sałatek, sosów, marynat, past, kasz, ryżu, czy z pieczywem zamiast masła.

Linia kremów orzechowych

Masło orzechowe jest niesłusznie uważane przez wielu za produkt tuczący. Badania naukowe pokazują, że spożywanie kilka razy w tygodniu masła orzechowego w rozsądnych ilościach, skutecznie wspomaga proces odchudzania. Musi to jednak być masło orzechowe bez dodatkowych składników, wytworzone w 100% z orzeszków arachidowych.

Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w maśle orzechowym, przyczyniają się do spalania tkanki tłuszczowej. Zapewniają też poczucie sytości przez długi czas i obniżają poziom złego cholesterolu we krwi, a więc zmniejszają ryzyko chorób serca oraz zawałów.

Nie zawiera oleju palmowego, soli i cukru. To cenne źródło białka, błonnika, nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin.

Jest polecany dla osób aktywnych fizycznie, wegetarian, diabetyków (niski indeks glikemiczny IG- 40), a także jako składnik dziecięcych przekąsek (pamiętając, że orzeszki arachidowe są alergenem).

Linia białek roślinnych 100%

Białka roślinne SoWell to białkowy napój i dodatek do posiłków w jednym! Białka SoWell są: Bez dodatku cukru! Bez glutenu! 100% Vegan!

Białko jest podstawowym budulcem ludzkiego organizmu. Wszyscy go potrzebujemy a osoby żyjące aktywnie lub uprawiający jakiś sport potrzebują go znacznie więcej. Źródłem tego białka może być dla nas białko SoWell, produkt przyjazny dla wegan i wegetarian.

Białka roślinne SoWell powstają z surowych ziaren lub nasion przez tłoczenie na zimno. W wyniku tego procesu otrzymujemy olej i substancję stałą. Powstała pasta jest suszona, a następnie mielona na drobny proszek. W ten sposób powstaje produkt całkowicie naturalny i nie przetworzony, dlatego zachowuje swoje wszystkie cenne, a zarazem pożądane właściwości. Białka roślinne SoWell to cenne źródło wielu składników mineralnych takich jak potas, magnez, żelazo i wiele innych.

Opakowanie 450g zawiera białkowy proszek, który po dodaniu (i wymieszaniu) do wody, mleka, jogurtu, soku czy smoothie stworzy SoWell białkowy napój.

Producent zaleca użycie 30g produktu do 200 ml płynu. W środku opakowania znajduje się miarka o pojemności 15g.

SoWell białko roślinne sprawdzi się doskonale jako dodatek do porannej owsianki, musli, twarożku, omletów, sałatek, sosów i wszelkich wypieków..