Sowell

nasze marki

W ramach marki SoWell, która od 2018 roku firmuje Peanut Butter – krem orzechowy, powstał nowy projekt – SoWell – linia olejów zimnotłoczonych i nierafinowanych w butelkach 250 ml. 

PEANUT BUTTER SoWell zawiera wiele cennych składników, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie naszego organizmu. Jest ono bogatym źródłem białka roślinnego (22,2%). Jak powszechnie wiadomo, białko jest ważnym budulcem masy mięśniowej, dlatego jest głównym składnikiem diety osób aktywnych fizycznie i sportowców.

sowell (3)

Vege Burger - Klasyczny Smak ze słodkim ziemniakiem i pietruszką 140g

sowell (1)

Vege Burger - Włoski Smak z orkiszem, pomidorem i ciecierzycą 140g

sowell (2)

Vege Burger - Azjatycki Smak z orkiszem, komosą i czerwoną soczewicą 140g

sowellitalm

Syrop klonowy BIO 189ml (250 g)

sowell-crunch-2020

Krem orzechowy kremowy 400 g

sowell-cream-2020

Krem orzechowy z kawałkami orzechów 400 g

Krem orzechowy z kokosem 350g-500www

Krem orzechowy z kokosem
350 g

Krem orzechowy z kakao 350g500-www

Krem orzechowy z kakao
350 g

Krem orzechowy z cynamonem 350g500-www

Krem orzechowy z cynamonem
350 g

VEGE BURGERY 100% ROŚLINNE

 

Vege burgery, to pyszna mieszanka suszonych warzyw, zmielonych ziaren zbóż oraz aromatycznych przypraw!  Dostępne w 3 wyjątkowych smakach: Klasyczny – ze słodkim ziemniakiem i pietruszką. Włoski – z orkiszem, pomidorem i ciecierzycą. Azjatycki – z orkiszem, komosą i czerwoną soczewicą! Zalety vege burgerów: 100% roślinne! Wysoka zawartość błonnika pokarmowego! Źródło białka! Bez dodatku cukrów! Zawiera naturalnie występujące cukry! Odpowiednie dla wegan i wegetarian! Gotowe w 15 minut!

Jak przygotować vege burgery? Zawartość torebki wsypać do miski, zalać 230 ml gorącej wody (ok 80 stopni C) i dokładnie wymieszać. Pozostawić masę na ok. 15 minut. Uformować kotleciki i usmażyć na oleju.

Jak podawać vege burgery?

Nasza mieszanka do przygotowania burgerów może mieć zastosowanie również jako:
– klopsiki lub tradycyjne kotlety
– dodatek do sałatek i surówek
– dodatek do tortilli i naleśników
Nieograniczona wręcz dowolność podania, pozwala na stworzenie wielu kreatywnych i smacznych dań.

MASŁO ORZECHOWE

 

Masło orzechowe jest niesłusznie uważane przez wielu za produkt tuczący. Badania naukowe pokazują, że spożywanie kilka razy w tygodniu masła orzechowego w rozsądnych ilościach, skutecznie wspomaga proces odchudzania. Musi to jednak być masło orzechowe bez dodatkowych składników, wytworzone w 100% z orzeszków arachidowych. Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w maśle orzechowym, przyczyniają się do spalania tkanki tłuszczowej. Zapewniają też poczucie sytości przez długi czas i obniżają poziom złego cholesterolu we krwi, a więc zmniejszają ryzyko chorób serca oraz zawałów. Nie zawiera oleju palmowego, soli i cukru. To cenne źródło białka, błonnika, nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin. Jest polecany dla osób aktywnych fizycznie, wegetarian, diabetyków (niski indeks glikemiczny IG- 40), a także jako składnik dziecięcych przekąsek (pamiętając, że orzeszki arachidowe są alergenem).

 

słoik SoWell BIO

Krem orzechowy BIO kremowy

słoik SoWell BIO

Krem orzechowy BIO kremowy