Menu

So well

nasze marki

W ramach marki SoWell, która od 2018 roku firmuje Peanut Butter – krem orzechowy, powstał nowy projekt – SoWell – linia olejów zimnotłoczonych i nierafinowanych w butelkach 250 ml. 

PEANUT BUTTER SoWell zawiera wiele cennych składników, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie naszego organizmu. Jest ono bogatym źródłem białka roślinnego (22,2%). Jak powszechnie wiadomo, białko jest ważnym budulcem masy mięśniowej, dlatego jest głównym składnikiem diety osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Olej z nasion lnu

Olej z nasion konopi

Olej z pestek dyni

Olej z ziaren sezamu

sowell-crunch-2020

Krem orzechowy kremowy

sowell-cream-2020

Krem orzechowy z kawałkami orzechów

słoik SoWell BIO

Krem BIO z kawałkami orzechów

słoik SoWell BIO

Krem orzechowy BIO kremowy

Linia olejów

Linia olejów nierafinowanych, zimnotłoczonych marki SoWell to nowość w ofercie Italmex. Powstała ona w ramach kontynuacji projektu, który miał swoją inaugurację w 2018 roku. Pierwszym produktem tej marki był Peanut Butter krem orzechowy SoWell 400g. Obecnie do linii olejów SoWell 250ml należą: olej z dyni, olej konopny, sezamowy i lniany. Wszystkie oleje SoWell otrzymywane są z nasion i ziaren, wolnych od środków chemicznych. Olej z dyni, konopi i sezamu otrzymywany jest z surowych ziaren, natomiast olej z dyni pozyskuje się z prażonych pestek dyni, co daje temu olejowi wspaniały aromat i ładny, zielony kolor. Można dodawać je do sałatek, sosów, marynat, past, kasz, ryżu, czy z pieczywem zamiast masła.

 

Dystrybutor: ITALMEX, www.italmex.pl

Linia kremów orzechowych

Masło orzechowe jest niesłusznie uważane przez wielu za produkt tuczący. Badania naukowe pokazują, że spożywanie kilka razy w tygodniu masła orzechowego w rozsądnych ilościach, skutecznie wspomaga proces odchudzania. Musi to jednak być masło orzechowe bez dodatkowych składników, wytworzone w 100% z orzeszków arachidowych.

Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w maśle orzechowym, przyczyniają się do spalania tkanki tłuszczowej. Zapewniają też poczucie sytości przez długi czas i obniżają poziom złego cholesterolu we krwi, a więc zmniejszają ryzyko chorób serca oraz zawałów. 

Nie zawiera oleju palmowego, soli i cukru. To cenne źródło białka, błonnika, nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin.

Jest polecany dla osób aktywnych fizycznie, wegetarian, diabetyków (niski indeks glikemiczny IG- 40), a także jako składnik dziecięcych przekąsek (pamiętając, że orzeszki arachidowe są alergenem).