NEFELI

nasze marki

nefeli logo

Naturalne produkty pochodzenia greckiego: najwyższej kategorii oliwy z oliwek, uzyskane bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych, wyborne zielone oliwki z regionu Halkidiki – nadziewane i tradycyjne, aromatyczne i słodkie kremy z owoców figowca znad Morza Egejskiego.
Marka Nefeli należy do koncernu MEDBEST SA założonego w 1996 roku.

 

OLIWKI HALKIDIKI nadziewane suszonymi pomidorami

Oliwa KALAMATA PDO

AEGEAN-FIG-SPREAD

Nefeli – krem figowy

OLIWKI HALKIDIKI nadziewane serem Feta

OLIWKI HALKIDIKI bez pestek

OLIWKI KALAMATA bez pestek

OLIWKI HALKIDIKI z cytrusami i ziołami

OLIWKI HALKIDIKI w owocowej marynacie

NEFELI to przede wszystkim marka greckiej oliwy extra virgin tłoczonej w 100% ze słynnych oliwek odmiany „koroneiki” z regionu Kalamata na Peloponezie.
Na etykiecie przy słowie Kalamata widnieje napis PDO. Jest to skrót od słów: Protected Designation of Origin, co potwierdza, że Kalamata jest Chronioną Nazwą Pochodzenia.

Producentem tej doskonałej oliwy jest firma MEDBEST S.A. To wiodący producent i eksporter tradycyjnych, wysokiej klasy greckich produktów spożywczych, wśród których oliwki i oliwa z oliwek zajmują czołową pozycję. Te greckie specjały klasy PREMIUM trafiają na półki sklepowe do ponad 30 krajów Świata. Zdobyły sobie uznanie klientów w takich krajach jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Francja czy Japonia.
Wysoką jakość produkowanych przez MEDBEST produktów poświadczają liczne certyfikaty a wśród nich: BRC, IFS, ISO 22000, FSMA. Warto też podkreślić, że cały proces produkcyjny ( od surowca do produktu finalnego) jest monitorowany pod kątem zawartości pestycydów. A to dodatkowo wyróżnia produkty tej firmy na tle konkurencji.

Grecka oliwa extra virgin marki NEFELI dostępna jest w szklanych butelkach, w trzech pojemnościach: 250 ml, 500 ml i 750 ml. To najbardziej pożądane przez klientów opakowania na półkach sklepów w handlu tradycyjnym. Jednocześnie informujemy, że cena tych produktów jest bardzo atrakcyjna w stosunku do innych oliw klasy Premium.