Italmex

poznaj nas lepiej!

dietA śródziemnomorskA
I ZDROWY STYL ŻYCIA

działamy od 1992 rOKU!

Celem Italmex  Sp. z o.o. jest popularyzacja zdrowej diety śródziemnomorskiej i zdrowego stylu życia.

Jesteśmy importerem i dystrybutorem markowych produktów spożywczych pochodzących z basenu Morza Śródziemnego (głównie z Włoch i Hiszpanii) charakterystycznych dla diety śródziemnomorskiej oraz Dalekiego Wschodu (z Tajlandii, Malezji, Indii).

Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju zarówno w ramach nowoczesnych jak i tradycyjnych kanałów dystrybucji. Staramy się wprowadzać na polski rynek jak najszerszą gamę kategorii produktowych, charakterystycznych dla kuchni śródziemnomorskiej. 

statystyki

0
marek
0
kategorii produktów
0
produktów

Każda z kategorii dostosowuje się w różnym stopniu do wymogów zmieniającego się, ewoluującego w swych oczekiwaniach konsumenta oraz coraz silniej rozwijającego się handlu nowoczesnego.

Stworzenie szerokiej  i różnorodnej oferty,  biorącej pod uwagę polską specyfikę rynku, było możliwe dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia całego zespołu naszej firmy.

W trakcie permanentnych prac nad tworzeniem komplementarnej oferty związanej z kuchnią śródziemnomorską, z jednej strony jesteśmy otwarci na informacje płynące z rynku, z drugiej strony zaś chcemy inspirować polskiego konsumenta i podsuwać mu wciąż nowe pomysły kulinarne.