Home Aktualności Bez kategorii Czekoladki RED z nagrodą „Superprodukt Świata Kobiety 2020” w kategorii „Żywność - słodycze”!

Czekoladki RED z nagrodą „Superprodukt Świata Kobiety 2020” w kategorii „Żywność – słodycze”!

Miło nam poinformować, że jury miesięcznika „Świat Kobiety” przyznało Nagrodę „Superprodukt Świata Kobiety 2020” w kategorii „Żywność – słodycze”. Laureatem tej nagrody ogłoszono serię czekolad Red Delight.

Czekolada RED Delight, Delicious & Light  to pierwsze na świecie czekolady zawierające od 30% do 40% mniej kalorii. Tę niższą wartość kaloryczną udało się uzyskać przez nie dodawanie cukru i obniżenie zawartości tłuszczu.

Do jej wyprodukowania użyte są najlepsze ziarna kakaowe z Wybrzeża Kości Słoniowej, a zamiast cukru zastosowano naturalne substancje słodzące takie jak erytrol i maltitol.

Czekolady i praliny RED Delight , Delicious & Light zostały wyprodukowane przez firmę Chocolette Confectionary , jedną z najnowocześniejszych fabryk czekolady w Europie.

Poza nagrodzoną serią czekolad Read Delight 100g w ofercie są także praliny z nadzieniem orzechowym lub z nadzieniem kokosowym oraz cztery rodzaje czekoladek w opakowaniu 26g.

Stworzone przez producenta hasło „Przyjemność bez poczucia winy” w pełni oddaje cechy produktu, który jemy ze smakiem i nie martwimy się o zbyt wysoką kaloryczność produktu czy niezdrowe składniki ( takie jak np. cukier).