Home Aktualności Bez kategorii Nowość! Filety z tuńczyka Di Alba!

Nowość! Filety z tuńczyka Di Alba!

Producentem tuńczyków marki Di Alba jest bułgarska firma Diavena, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji ryb w puszkach i przetworów na bazie ryb (w tym sałatek warzywno – rybnych).

Marka Di Alba stworzona została wyłącznie dla produktów, których podstawą jest tuńczyk. W tej kategorii pragniemy Państwu przedstawić dwa produkty klasy Premium:

Di Alba filety z tuńczyka w zalewie 200g

Di Alba filety z tuńczyka w oliwie 200g

Duże kawałki filetów z tuńczyka zapakowane zostały w słoiki, aby klient mógł zobaczyć i docenić doskonale prezentujące się mięso tuńczyka.

Mięso tuńczyka doceniane jest przez konsumentów ze względu na dużą zawartość białka i witamin (między innymi A, E oraz witamin z grupy B). To także dobre źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3.

Filety z tuńczyka Di Alba możemy wykorzystać jako składnik pożywnej kanapki lub dodać je do sałatki warzywnej. Mięso tuńczyka może stanowić smaczny element dań makaronowych ( np. spaghetti z tuńczykiem) lub składnik pizzy. Możemy także przygotować naleśniki z tuńczykiem czy dodać go do warzywnych składników wrap-ów, kebabów, pity i wszelkich innych wypieków piekarniczych.