Home Aktualności Bez kategorii Nowość! Kremy owocowe bez dodatku cukru z Chia Gorgy's!

Nowość! Kremy owocowe bez dodatku cukru z Chia Gorgy’s!

Producentem przetworów owocowych marki GORGY’S jest firma CIMA, jeden z wiodących producentów tego typu produktów w Bułgarii. Poza sprzedażą na rynku lokalnym, firma eksportuje swoje wyroby do innych krajów europejskich oraz dalej do USA, Japonii, Rosji czy Izraela.

Chia Pearl Jelly marki GORGY’S to kremy do smarowania, które powstały na bazie żelowanych nasion Chia (szałwii hiszpańskiej), do których dodano owoce. W ofercie mamy cztery unikalne smaki:

GORGY’S pomarańcza i imbir z Chia 220g

GORGY’S owoce leśne z Chia 220g

GORGY’S granat i malina z Chia 220g

GORGY’S płatki róży z Chia 220g

Nasiona szałwii hiszpańskiej – Chia są bogate w kwasy nienasycone Omega 3, białka, witaminy, minerały i błonnik, co czyni je jednymi z bardzo popularnych ostatnio superfoods.

Kremy Chia Pearl Jelly marki GORGY’S są odpowiednie dla wegan, nie zawierają glutenu, konserwantów i sztucznych barwników. Ich delikatna konsystencja i ciekawy, unikalny smak w połączeniu z wartościami odżywczymi nasion Chia zachęcają do zapoznania się z tymi produktami.

Produkty Chia Pearl Jelly – owocowe kremy do smarowania – zostały nagrodzone za innowacyjność na dwóch największych na Świecie wystawach żywności i technologii – ANUGA 2017 w Kolonii oraz SIAL 2018 w Paryżu.

Te smaczne kremy owocowe możemy podawać jako dodatek do śniadaniowych tostów czy rogalików lub jako dodatek do deski serów. Na ich bazie możemy przygotowywać doskonałe dressingi do sałat i surówek warzywnych. Mogą też być wykorzystywane podczas przygotowywania deserów (szczególnie tych na bazie jogurtów).