Home Aktualności Bez kategorii Nowość! Oliwki Artes de Jolca i Jolca!

Nowość! Oliwki Artes de Jolca i Jolca!

JOLCA linia nadziewanych oliwek marynowanych w puszkach PREMIUM (Oliwki zielone z papryczkami Piquillo, Oliwki zielone z anchois z Morza Kantabryjskiego) to propozycje dla prawdziwych koneserów i smakoszy oliwek. Połączenia skomponowane z dbałością o każdy szczegół z luksusowymi dodatkami. Oliwki marynowane w puszkach w porównaniu do oliwek marynowanych w szkle, czy plastikowych paczkach, charakteryzują się lepszą, bardziej pożądaną, zbitą konsystencją. Są też całkowicie odporne na szkodliwe dla oliwek i oliwy działanie promieni słonecznych. Idealne jak składnik przystawek na imprezie, jako wykwintna samodzielna przekąska, czy jako dodatek do niebanalnych sałatek. Spróbuj i wybierz swojego ulubieńca!

JOLCA Oliwki zielone z anchois z Morza Kantabryjskiego to połączenie o niedościgłej jakości. Anchois pochodzące z Morza Kantabryjskiego (południowa część Zatoki Biskajskiej) są absolutnie bezkonkurencyjne w swojej kategorii. W tym wyjątkowym obszarze Zatoki Biskajskiej zimne wody z północy łączą się z tropikalnymi prądami z południa stwarzając idealne warunki dla rozwoju wielu gatunków ryb i stworzeń morskich. Wysoka zawartość tlenu i składników odżywczych w wodach Morza Kantabryjskiego sprawia, że sardele żyjące na tym obszarze wyrastają na niezwykle dorodne, tłuste i smaczne ryby.

Wiele organizacji ekologicznych poleca spożywanie anchois pochodzących z tamtego regionu, ze względu na stosowanie mało inwazyjnych sieci i metod połowów. Idealna propozycja dla prawdziwych wielbicieli rybnych rarytasów.

JOLCA Oliwki zielone z papryczkami Piquillo to produkt, który wznosi klasyczne połączenie oliwek z papryką na najwyższy poziom. Papryka piquillo to autentyczna, hiszpańska odmiana papryczek chili o łagodnym smaku i dosyć małych, maksymalnie 7-centymetrowych, czerwonych owocach. Klasyka w najlepszym wydaniu dla każdego smakosza oliwek.

Ponadto w ofercie dostępne są 3 nowe smaki klasycznych zielonych oliwek nadziewanych:

  1. Oliwki zielone z chorizo
  2. Oliwki zielone z chili habanero
  3. Oliwki zielone z papryką

Dostępne online na www.idelikatesy24.pl