Home Aktualności Bez kategorii Nowość! Pobudzą umysł i ciało! Trzy nowe wersje smakowe kremów orzechowych SoWell.

Nowość! Pobudzą umysł i ciało! Trzy nowe wersje smakowe kremów orzechowych SoWell.

Do wyboru w ofercie hurtowej i detalicznej:

Kremy te mają kremową konsystencję i nie zawierają oleju palmowego. Wszystkie stanowią doskonałe źródło białka (23g – 24g).

Mogą być polecane jako element pożywnego śniadania (do tostów czy owsianki) lub jako składnik, dziecięcych przekąsek (pamiętając, że orzeszki arachidowe są alergenem). Możemy z nich przyrządzać smaczne desery, smoothie czy koktajle a także używać je jako składnik domowych wypieków.

Nasze kremy orzechowe z dodatkiem kakao, kokosa czy cynamonu to przeciwieństwo popularnych smarowideł, które nie mogą poszczycić się w 100% naturalnym składem.

Skład kremów SoWell z kakao, kokosem czy cynamonem jest prosty (tylko 3 składniki) i w 100% naturalny. Stanowią one źródło zdrowych, nienasyconych kwasów tłuszczowych a zawarta w nich niacyna poprawia nam nastrój, dodając energii i zmniejszając lęki.

Wysoka jakość, adekwatna do jakości cena  i atrakcyjne kolorystycznie opakowanie zachęcają najpierw do spróbowania a następnie do wprowadzenia tego produktu na stałe do swojej diety i na listę zakupów.