Home Aktualności Bez kategorii NOWOŚĆ w ofercie! Bezglutenowe makarony marki SamMills!

NOWOŚĆ w ofercie! Bezglutenowe makarony marki SamMills!

Bogata oferta makaronów SamMills powiększyła się o dwie pozycje:

  • Makaron bezglutenowy dla dzieci Kaczuszki 300 g
  • Makaron bezglutenowy nitka 500 g

Makarony bezglutenowe SamMills przeznaczone są dla dzieci i osób dbających o zdrowie i sylwetkę. To najwyższej jakości makaron wyprodukowany w 100% z kukurydzy.

Posiada certyfikat bezglutenowy, czyli znak przekreślonego kłosa. Znak ten gwarantuje pewność, wiarygodność oraz bezpieczeństwo produktu. Posiada także znak koszerności, czyli produktu zgodnego z przepisami żydowskimi.

Makaron ten przeznaczony jest dla dzieci i osób stosujących dietę bezglutenową i dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną.

Spożywany tego typu makaron zapobiega postępowaniu celiakii oraz utrzymuje jelito cienkie w prawidłowym stanie. Poza tym makaron z kukurydzy polecany jest sportowcom i osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ łatwo się trawi i poprzez niezaleganie w jelitach poprawia wchłanianie witamin i składników mineralnych.

Makaron nie zawiera cholesterolu i jajek. Zatem można go polecić osobom, które mają zbyt wysokie stężenie cholesterolu we krwi. Jednocześnie niski indeks glikemiczny, który jest ważnym elementem diety dla diabetyków oraz osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. 

Makaron świetnie sprawdza się w takich daniach jak: pasty sałatki, zapiekanki oraz zupy.

Do kupienia online na www.idelikatesy24.pl