Home Aktualności Bez kategorii Oliwa z oliwek Nefeli laureatem nagrody „Superprodukt Świata Kobiety 2020” w kategorii „Żywność – dodatki i przyprawy”!

Oliwa z oliwek Nefeli laureatem nagrody „Superprodukt Świata Kobiety 2020” w kategorii „Żywność – dodatki i przyprawy”!

Miło nam poinformować, że jury miesięcznika „Świat Kobiety” przyznało Nagrodę „Superprodukt Świata  Kobiety 2020” w kategorii „Żywność – dodatki i przyprawy”. Laureatem tej nagrody ogłoszono linię oliw  z oliwek greckich Kalamata Extra Virgin Nefeli PDO.

Nefeli to marka greckiej oliwy extra virgin tłoczonej w 100% ze słynnych oliwek odmiany koroneiki z regionu Kalamata na Peloponezie. 

Na etykiecie przy słowie Kalamata widnieje napis PDO. Jest to skrót od słów: Protected Designation of Origin, co potwierdza, że Kalamata jest Chronioną Nazwą Pochodzenia.

Producentem tej doskonałej oliwy jest firma MEDBEST S.A. To wiodący producent i eksporter tradycyjnych, wysokiej klasy greckich produktów spożywczych, wśród których oliwki i oliwa z oliwek zajmują czołową pozycję. Te greckie specjały klasy PREMIUM trafiają na półki sklepowe do ponad 30 krajów Świata. Zdobyły sobie uznanie klientów w takich krajach jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Francja czy Japonia. 

Wysoką jakość produkowanych przez MEDBEST produktów poświadczają liczne certyfikaty a wśród nich: BRC, IFS, ISO 22000, FSMA. Warto też podkreślić, że cały proces produkcyjny ( od surowca do produktu finalnego) jest monitorowany pod kątem zawartości pestycydów. A to dodatkowo wyróżnia produkty tej firmy na tle konkurencji.

Grecka oliwa extra virgin marki NEFELI dostępna jest w szklanych butelkach, w trzech pojemnościach: 250 ml, 500 ml i 750 ml. To najbardziej pożądane przez klientów opakowania na półkach sklepów w handlu tradycyjnym. Jednocześnie informujemy, że cena tych produktów jest bardzo atrakcyjna w stosunku do innych oliw klasy Premium.