Home Aktualności Bez kategorii Pieczone krążki chlebowe Bruschette Pizza al Forno Maretti z wyróżnieniem!

Pieczone krążki chlebowe Bruschette Pizza al Forno Maretti z wyróżnieniem!

Pieczone krążki chlebowe Bruschette Pizza al Forno Maretti produktem wyróżnionym podczas XIII edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”.

Organizatorem konkursu jest miesięcznik Hurt & Detal – jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG.

„Złoty Paragon” – to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników miesięcznika Hurt & Detal.

Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody.

Maretti to nazwa lokalnej piekarni, która międzynarodową sławę zawdzięcza wypiekaniu legendarnych przekąsek. W piekarni Maretti pomysły zamieniane są w wyśmienite, tradycyjne włoskie przekąski – BRUSCHETTY. Teraz możesz spróbować nowych – Bruschette bites. To smakowite krążki pieczonego, chrupkiego pieczywa. Wyprodukowane zostały ze starannie wyselekcjonowanych składników. Chrupiące i smaczne przekąski wyśmienicie doprawione, dostępne są w różnych ciekawych smakach. Te intrygujące smaki zyskały nowe, stylowe opakowanie budzące w nas nieodpartą chęć sięgania wciąż po kolejną porcję mini krążków. Tak duża różnorodność jest gwarancją, że każdy na pewno znajdzie swój ulubiony smak. 

Warto je mieć, kiedy wpadną niespodziewani goście lub kiedy mamy chęć coś pochrupać przed telewizorem lub komputerem!

Do kupienia online na: www.idelikatesy24.pl