Non food

Savex

Pielęgnacja tkanin Mega marka

Savex to marka, która zapewnia kompleksową pielęgnację prania dzięki szerokiej gamie detergentów w proszkach, płynach oraz kapsułkach do prania. Formuły produktów są stale ulepszane, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty zarówno pod względem prania, jak i zapachu. Savex to marka ekspercka, na której możesz polegać, bez względu na to, czy Twoje pranie jest białe czy kolorowe, z uporczywymi plamami lub zwykłymi zabrudzeniami

Innowacyjne rozwiązania

Savex zawsze jest pierwszym, który wprowadza innowacyjne produkty i koncepcje na rynek. Na przykład jest to jeden z niewielu detergentów, który obejmuje technologię kapsułkowanego aromatu zarówno w wersji proszku, jak i żelów. W rezultacie produkty zapewniają niezrównaną świeżość suchych rzeczy. Savex Super Caps to kolejna innowacja w portfolio Savex. Unikalna kapsułka do prania w kształcie kwiatu jest zarejestrowanym wzornictwem przemysłowym firmy Ficosota i łączy doskonale odmierzoną dawkę skoncentrowanego płynnego detergentu z wzmacniaczem perfum.

Zwiększenie trwałości świeżości

W kategorii bielszej i jaśniejszej bieli Savex wyróżnia się najbardziej interesującymi, efektownymi i zapadającymi w pamięć zapachami. Dzięki kapsułkom perfum zawartym w recepturach produktów Savex gwarantuje ni

ezrównaną siłę i trwałość zapachu. Unikalne wrażenia zapachowe, którymi cieszą się nasi konsumenci, pochodzą ze starannie dobranych mieszanek perfum, a także z przyjęcia najnowszych innowacji branżowych w dziedzinie zapachów.

Semana

Więcej niż się spodziewasz!

Semana to najwyższej jakości płyny do zmiękczania tkanin, które wykorzystują najlepsze składniki, najnowsze technologie i zapachy wiodących światowych domów perfumeryjnych, aby za każdym razem zapewniać wyjątkową wydajność. Skoncentrowana formuła zawiera super olejki zapachowe i kapsułki perfum, dzięki czemu zapewnia niezapomniane wrażenia zapachowe.

Dodając trochę więcej do zwykłego

Semana oferuje wyjątkowe doznania zapachowe kobietom, które poszukują dodatkowej jakości i przyjemności w pielęgnacji prania. Świeży w środku i piękny na zewnątrz zmiękczacz do tkanin nie jest już towarem. Dzięki innowacyjnym koncepcjom i wyjątkowemu wzornictwu opakowań Semana zapewnia piękno i pobłażanie codziennym obowiązkom takim jak pranie.

Milde

Po prostu perfekcyjny

Milde to marka wysokiej jakości papierów toaletowych, która stała się synonimem „jakości”. Oferuje wszystko, czego można oczekiwać, a nawet więcej – idealną łagodność, inspirujące zapachy i wyrafinowany współczesny styl.

Dla Milde perfekcja jest czymś więcej niż tylko słowem, jest wiodącą zasadą, która rządzi marką w każdym aspekcie jej rozwoju. Od materiałów użytych do produkcji po starannie dobrane zapachy, wykwintne wzornictwo i inspirującą komunikację – zwracamy uwagę na każdy szczegół.

Milde jako część Twojego stylu życia

Milde poświęca się doskonałości – różnorodnym inspirującym zapachom i współczesnemu designowi, które pasują do każdego stylu. A jego delikatna miękkość jest luksusem, z którym można się cieszyć każdego dnia.

Ultra miękki, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymały

Milde został stworzony przy użyciu innowacyjnej technologii Ultra Soft – z jedną grubszą środkową warstwą dla dodatkowej wytrzymałości i dwiema bardzo miękkimi warstwami, które owijają się wokół niej dla nieporównywalnej miękkości.

Teo bebe

Teo Bebe to specjalistyczna marka dla pielęgnacji i ochrony niemowląt oraz dzieci. Jej bogate dziedzictwo jest cennym zasobem ale to, co czyni ją tak preferowaną przez tak wiele matek, to poparcie pediatryczne, specjalnie opracowane formuły, niezawodne składniki i zapewnienie jej wysokiej jakości poprzez wiele testów klinicznych.

Zorientowane na dziecko

Dbanie o wrażliwą skórę dziecka zawsze było naszym najwyższym priorytetem i przy tworzeniu naszych produktów wkładaliśmy ogromną wiedzę i poświęcenie. Dlatego asortyment produktów Teo Bebe obejmuje tylko hipoalergiczne kosmetyki i detergenty.

Zdrowo rośnie

Nasza miłość do dzieci od 1999 r. Motywuje nas do tworzenia produktów z najprostszych składników, którym matki mogą zaufać. Marka oferuje swoje produkty do pielęgnacji w 11 krajach, stając się liczącym się graczem, będącym częścią kompleksowej opieki dla naszego dziecka.